Příměstské tábory 2024

Více informací

Tábor je určen pro děti ve věku 4 – 8 let pod laskavým a respektujícím vedením našich kvalifikovaných průvodců, o kterých si můžete přečíst zde.

Abychom dětem usnadnili adaptaci na nové místo a kolektiv, je možné sejít se v neděli odpoledne před táborem v zázemí Pecky. Děti i rodiče se seznámí s průvodci, prohlídnou si místo, kde tábor bude probíhat a třeba si v zázemí zanechají tašku s věcmi. 

Děti mají k dispozici celé zázemí Pecky, tedy útulnou maringotku, oplocenou zahradu, velké pískoviště,  venkovní sociální zázemí, vybavenou chatu a hlavně okolní lesy, potok a louky.

Cena 4 000 Kč a zahrnuje:
– pět dní s pečlivě připraveným programem, realizovaný v souladu s lesní pedagogikou, kdy využíváme hlavně přírodniny a recyklovatelné materiály – vnášíme udržitelnost kam se dá:) Jsme venku, za každého počasí. 
teplý oběd, odpolední svačina a pitný režim. Vloni se nám velmi osvědčila vlastní kuchařka, která vaří zdravě a pestře. Děti si mohou samy vybrat dle vlastní chuti z velké hromady zeleniny i ovoce.  
– skupinové úrazové pojištění,
– více než dostatečné množství fotek ve sdílené fotogalerii.
– a třeba i nová přátelství a zážitky.
 
Pokud se přihlásí sourozenci, máte nárok na slevu 200 Kč na každé dítě. 

Rezervace

Po odeslání rezervačního formuláře Vás budeme kontaktovat do pěti pracovních dní. Rezervace je platná po zaplacení táborného.

Rezervační formulář

Tábory 2023

První ročník peckovních letních táborů byl v roce 2023.

Děkujeme rodičům za projevenou důvěru, Zuzce kuchařce za zdravé a chutné obědy a svačiny. Průvodkyním Míše a Báře za totální nasazení, laskavou péči o děti a  pestrý zábavný program. A hlavně dětem, za jejich energii a nadšení. 

Tábory jsme společně vyhodnotili jako SUPER INDIÁNSKÉ LÉTO! Na parádní léto se těšíme i letos.