Příměstské tábory

Indiánské léto

Plánujete léto? Prázdniny a pestrý program pro své děti? My taky. 😉 V Pecce bude skvělý příměstský indiánský tábor! 
 
Z kvalifikovaných průvodkyň se stanou copaté indiánky, děti budou vyrábět totem a indiánské čelenky. Plánujeme spoustu času venku, v přírodě.
 
Pokud se Peckovnímu indiánskému kmeni podaří nasbírat dřevo a zapálit oheň, budeme vařit kotlíkovou polévku a opékat buřty. Kytara a pohádky. Přátelství a dobrodružství. Pojďte se těšit s námi na společné letní zážitky.
 
🐺 Tábor je určen pro děti ve věku 4 – 7 let pod laskavým a respektujícím vedením našich kvalifikovaných průvodkyň, o kterých si můžete přečíst níže.
 
🐻 Cena za jeden turnus je 3 000 Kč. V ceně je také strava (2x svačina a oběd) a pitný režim. Pro sourozence nabízíme slevu 200 Kč, pro děti zapsané do LMŠ Pecka nabízíme slevu 300 Kč (předzápis do LMŠ Pecka proběhne 2. 5. a 3. 5. 2023).
 
🦅 Po odeslání rezervačního formuláře Vás budeme kontaktovat do pěti pracovních dní. Rezervace je platná po zaplacení.

Máme plno!

Lesní mateřská škola Pecka vás zve na příměstský tábor na téma Indiánské léto! Poznáme indiánské rituály, naučíme se střílet z luku, vyrobíme si indiánské čelenky, prozkoumáme naše území a zjistíme, jak indiánské kmeny žijí, užijeme si celý den na slunci, možná i na dešti, pošleme dalším kmenům kouřové signály a projdeme indiánskou stezku. Tábor je pro děti ve věku 4 - 7 let v zázemí Pecky ve Frenštátě pod Radhoštěm.

"Hau kóla!" ~ indiánský pozdrav
"Buď zdráv, příteli."

Průvodkyně

Naše průvodkyně se neustále vzdělávají.

Michaela Marečková

Jmenuji se Michaela Marečková, je mi 24 let. Dětství jsem strávila na Kopané, kousek od Frenštátu pod Radhoštěm, kde momentálně s dcerou a s přítelem žijeme. Mám vystudovanou střední školu cestovního ruchu s maturitní zkouškou a dále jsem absolvovala kurz asistenta pedagoga. Většinu času trávíme s dcerou v přírodě, v lese nebo v horách, kde objevujeme nová místa a okolí. Ráda jezdím na kole a čtu knihy s tématikou o rodičovství nebo seberozvoji. S dcerou máme kontaktní a respektující výchovu, nechávám volný průběh emocím, za které se žádné z dětí nemusí stydět. K dětem přistupuji s klidem, respektem a porozuměním.

Naše průvodkyně se neustále vzdělávají.

Barbora Vlčková

Jmenuju se Barča a jsem vystudovaný speciální pedagog. Moje praxe zatím čerpá pouze ze státních školek, kde jsem dříve pět let učila a děti zároveň učily mě. 🙂 Vyrostla jsem v táborovém světě, který mě natolik pohltil, že jsem se sama stala organizátorkou pobytových táborů. S ostatními vedoucími jsem tvořila pro děti svět, který naplňoval nejedno naše léto daleko v lese, pryč od komfortu a blíž sobě. Nyní jsem i mámou a stále se upevňuji v tom, jak velký smysl příroda pro ty nejmenší má. Jako průvodce peckových dětí se těším, že budu pomáhat jim pochopit, jak svět kolem nás ale i v nás funguje a společně zažívat netradiční dobrodružství.